motoger

Taśmy poduszek SsangYong Rodius II

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Taśmy poduszek SsangYong Rodius II
Taśmy poduszek SsangYong Rodius II

Sprzedawcy części do SsangYong Rodius:

auto kasacja części używane
auto części poznań
giełda części
giełda części moto2.pl
moto2.pl
części moto2
gielda czesci
auto części warszawa
czesci samochodowe uzywane
auto części
części uzywane samochodowe
giełda części samochodowych
giełda części śląsk
auto części słomczyn
giełda części używanych samochodowych poznań
zamienne czesci samochodowe
auto szrot
moto2
auto części zamienne
giełda części poznań
giełda części słomczyn
części używane amerykańskie
auto czesci zamienne
części używane poznań
auto części gliwice
części używane opel
auto szrot samochodowy
części szrot samochodowy

Cena Taśmy poduszek SsangYong Rodius Cena

Sprzedawcy części samochodowych SsangYong Rodius możesz tutaj kupić sporo sprawdzonych części używanych o nazwie Taśmy poduszek. Używane części samochodowe z kategorii Poduszki. Pokazana tutaj część do samochodu została dodana przez szrot w dniu 2025-01-25 a na dodatek to ogłoszenie jest ważne przez cały czas aż do dzisiejszego pięknego dnia 2025-02-08 - numer oferty 31303831. Część używana Taśmy poduszek do SsangYong Rodius II i widnieje tutaj jako do sprzedania. Sprzedawca posiada 8 sztuk tych części samochodowych. Cena Taśmy poduszek SsangYong Rodius II 1.8 2017 sedan. Tanio Taśmy poduszek SsangYong Rodius II 1.8 2017 sedan. Ekonomiczne auto z silnikiem 1.8 i chyba pierwsze auta tego pojazdu wyjechały na ulice w roku 2017. Kasta zastosowana w tym pojeździe to nadwozie sedan i ten samochód produkuje SsangYong. Ten model Rodius wyjechał na polskie ulice w wersjach takich jak I, II.


Opinie mechaników i blacharzy

Na giełdzie internetowej części używanych kupiłem taśmy poduszek . Nic więcej nie potrzebowałem do naprawy mojego SsangYong Rodius wersja II. Wszystkim kolegą podoba się moje auto po tuningu czyli SsangYong Rodius. I wiem kto ma części używane do mojego auta. Słyszałem od mechanika że SsangYong Rodius opinie na temat tego auta nie są najlepsze ale jak znam moje auto i nie mogę się z nimi zgodzić. Nie wiem, co najczęściej się psuje w SsangYong Rodius bo mnie to nie interesuje. Słyszałem że najczęściej kupowanym dla kobiety jest SsangYong Rodius. Ważne że jestem z niego zadowolony. W moim aucie coś się zepsuło podejrzewam że to taśmy poduszek do Rodius. Znalazłem gościa, który handluje częściami w Śrem. Mogłem zobaczyć na szrocie jak rozbiera się na części samochody z anglii czyli angliki na czesic oni są bezpośrednim importerem ze szrotu pod Londynem Byłem w szoku że znalazłem u nich taśmy poduszek. Znalazłem taśmy poduszek w dobrej cenie i dobrym stanie. Jak dojechać na giełdę części Poznań – Przeźmierowo to mnie nie interesuje kupuję na stronie. Gdzie szukać taśmy poduszek najlepiej na stronie motoger.pl . To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w MOTOGER.pl:
Spod bloku chciałem wyjechać ale zobaczyłem czarnego Kota i niestety przypadkiem uderzyłem w lampę tak oto zepsułem swój samochód SsangYong Rodius. Zamiast mieć wolne będę musiał znaleźć taśmy poduszek. I co by teraz tutaj zrobić może poszukam na stronie fanklub SsangYong Rodius. Pojechałem na stację do ziomka by zrozumieć jak podreperować  taśmy poduszek w SsangYong Rodius. To chyba nie jest duża usterka bo znajomi jej nigdy nie mieli Gdy zabiorę mojego psa ze soba na pewno będę bardziej skoncentrowane i nie uszkodzę taśmy poduszek do SsangYong Rodius. Przyszedł ten moment aby znaleźć nową część ale była droga więc poszukałem taniej taśmy poduszek. Dziadek powiadał że najlepsze interesy robi się w miejscowości Śrem. Jak zobaczyłem przez płot jak dużo części taśmy poduszek. Zauważyłem na tym wielkim szrocie lekko puknięte SsangYong Rodius na części.  


KONTAKT

tanio Taśmy poduszek SsangYong Rodius II

Zadzwoń

Koszt PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. i w soboty w godz. . Koszt PLN brutto/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 296 firm
z Polski.

Taśmy poduszek SsangYong Rodius II
Copyright © 2025. MOTOGER.pl